ŞEHİTLERİMİZ

Vatan Şehit ve Gazi Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olarak;

Değerli Şehit Aileleri ve Gazilerimizin ilk günden itibaren elimizden gelen her konuda yanlarında olmaya çalışıyoruz. Bunun yanında ilgisi bulunan kurumlar ile gerekli izinler alınarak Şehit Aileleri ve Gazilerimizin yararlanması açısından projeler üretmek ve bu projelerin hayata geçmesi için çalışıyoruz.

Devletimiz ve Hükümetimizin son yıllarda Şehit Aileleri ve Gazilerimiz için sağlamış olduğu imkanlardan dolayı, Başta sayın Cumhurbaşkanı’mıza üyelerimiz adına emeği bulunan her kese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Derneğimiz; sınıf ve rütbe ayırımı yapmaksızın, diğer illerden olabilecek bilgi ve ihtiyaç taleplerinde üyelik şartı aranmaksızın Türkiye geneli Şehit Aileleri ve Gazilerimize hizmet eder.

KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ RAHMET VE SAYGIYLA ANIYORUZ.

***

 

Onlar bu güzel Vatanın bölünmez bütünlüğü uğruna Şehit oldular. Şehitlerimize Allah’tan rahmet kederli ailelerine başsağlığı diliyoruz.

***************************

Helikopterde Şehit olanların isimleri

Polis ve yetkilileri taşıyan helikopterin düştüğü öğrenildi. Helikopterde 7 polis memuru, 1 hakim, 1 astsubay ve 3 mürettebat bulunuyordu. AFAD, Tunceli’de düşen polis helikopterinin koordinatlarının belirlendiğini açıkladı. Bölgede kurtarma çalışmaları başlatıldı.

Tunceli’de 12 personeli taşıyan ve radardan kaybolan helikopterde bulunanların isimleri belli oldu.

Helikopterde, Hakim Onur Alan, Polis memurları Ekrem Dereli, Sadettin Demir, Candaş Kaplan, Mesut Özdemir, Ahmet Cihan Kilci, Hasan Yıldırım, Azam Gündede, Komiser Pilot Abdullah Ortanca, Polis memuru teknisyen Murat Ködük, sözleşmeli pilot Dilaver Karsavuranoğlu’nun olduğu öğrenildi.

 ***********************

Şehit isimleri; İşte Beşiktaş şehitlerinin isimleri ve memleketleri

Dün gece saatlerine doğru kalleşçe kurgulanan bombalı terör saldırısında şehit olanların isimleri belli oldu. İstanbul Beşiktaş’taki hain terör saldırısında 30 polis, 7 sivil ve henüz kimliği belirlenemeyen 1 kişi hayatını kaybetti. Türkiye’nin farklı illerinden polis olarak gelen Beşiktaş şehitlerimiz için 1 günlük milli yas ilan edildi. Hatay, Malatya, Van, Bursa, Samsun, Şanlıurfa, Çorum, Ankara doğumlu şehitlerimiz var. İşte Beşiktaş şehitleri isimleri ve memleketleri…

 

 

İstanbul Beşiktaş Vodafone Arena Stadı yakınlarında gerçekleşen terör saldırısında şehit olanların isimleri açıklandı. İşte şehit isimleri ve memleketleri…

Şehit olan Emniyet personelinden bazıları:

Adem Oğuz, Hasan Bilgin, İlker Uylaş, Kadir Yıldırım, Vefa Karakurdu, Metin Düzgün, Ali Aksoy, Mehmet Atıcı, Adem Serin, Durmuş Öcal, Mustafa Öztürk, Yasin İke.

Adem Oğuz’un cenazesi Adana’ya, Hasan Bilgin ve Vefa Karakurdu’nun cenazesi Zonguldak’a, Metin Düzgün’ün cenazesi Konya’ya, Ali Aksoy’un cenazesi Manisa’ya, Mehmet Atıcı’nın cenazesi Adana’ya, Adem Serin’in cenazesi Gaziantep’e, Durmuş Öcal’ın cenazesi Isparta’ya, Mustafa Öztürk’ün cenazesi Samsun’a, Yasin İke’nin cenazesi Kayseri’ye gönderilecek. Kadir Yıldırım’ın cenazesi ise İstanbul’da defnedilecek.

Yaralı Emniyet personellerinden bazıları:

Alper Erdem, Celal Hicret Karyağdı, Ümit Erdem, Turgut Topaloğlu, Miraç Kutlu, Kayhan Şaban, Taner Fındık, Abdullah Kağan Karabulut, Harun Coşkun, Necmettin Yüksel, Mehmet Yılmaz, Bünyamin Çapan, Yavuz Keklik, Emre Albayrak, Yakup Kadri Yeniçeri, Murat Oğuz, Muharrem Bayrak, Veli Ahmet Güney, Ergin Köküm, Eray Özdoğan, Mesut Darakçı, İsmail Altun, Cengiz Yıldırım, Emrah Torun, Erdem Bozkurt Ekmen, Kadir Ağıl, Ersan Tokgöz, Mehmet Barış Uzun, Özkan Özgül, Ali Osman Pekin, Müslüm Köseoğlu, Serhat Kaya, Burhan Güldü, Ali Çelik, Umut Ulu, Doğan Çolak, Mehmet Kurt, Muhammet Sığın, Fuat Malcı, Ali Kaçmaz, Serhat Kara, Eren Yücel, Şakir Aslan, Hakan Demir, Hüseyin Düşün, Okan Daştan, Uğur Karakaya, Hasan Durmuş, Murat Çolak, Ahmet Polat, Hayrullah Bereket, Hüseyin Yılmaz, Mehmet Kılıçoğlu, Yavuz Selim Şahin, Abdülcebbar Eskici, Bilal Kangül, Hakan Akdaş, Musa Toker, Ali Yüksel, Mahir Sağdıç, Erhan Genç, Şerafettin Buğra Dursun, Murat Akmeşe, Erdal Yanteri, Ali Karışık, Murat Memiş Türkoğlu, Gökhan Kabakçı, Mert Nur Balık, Mehmet Ceylan, Uğur Metin, Can Aydın, Fatih Yıldız, Tayfun Zanlıer, Ömer Yiğit, Tugaycan Kızılırmak, Fatih Kurt, Hasan Yiğit, Ahmet Kalaycı, Mehmet Enes İzci, Salih Rıza Ozanyıldız, Serkan Baki, Yasin Karakuş, Selman Güven, Mustafa Kemal, Hasan Akkaş, Ali Karışık, Bilal Kangün, Samet Ardahan.

Yaralı sivil vatandaşlar:

Cemil Yılmaz Molu, Güner Acar, Mehmet Şenel, Turan Esin, Mustaha Haluk Altmış, Alize Çekici, Haydar Kıran, Turan Esin, Mustafa Yüce

Beşiktaş’taki Vodafone Arena Stadı’nın hemen yanında dün gece teröristlerce düzenlenen bombalı saldırıda şehit olan polislerden 27 yaşındaki İlker Uylaş’ın Hatay’daki baba evine ateş düştü. Merkez Antakya İlçesi’nde oturan, Hatay Emniyet Müdürlüğü’nde görevli bekçi olan baba Behçet Uylaş’a, oğlunun şehit haberi emniyet görevlileri tarafından verildi. 7 yıllık polis memuru olan oğlunun şehit haberini alan annesi Havva Uylaş fenalık geçirdi. Acı haberi aldıktan sonra güçlükle ayakla durabilen şehidin babası Behçet Uylaş da yakınları tarafından teselli edilmeye çalışıldı. 4 aylık evli olan şehit İlker Uylaş’ın ailesinin oturduğu sokağa Türk bayrakları asıldı. Ağabeyi de kendisi gibi polis memuru olan İlker Uylaş’ın Hatay Asri Mezarlığı’ndaki şehitlikte toprağa verileceği açıklandı.

Saldırıda şehit olan polis memurlarından Süleyman Sorkut’un Diyarbakır’da ikamet ettiği ve Şanlıurfa’nı n Siverek ilçesi nüfusuna kayıtlı olduğu öğrenildi. Bugün havayoluyla Diyarbakır’a getirilecek olan şehidin cenazesinin saat 14.00’de düzenlenecek törenin ardından Siverek Şehitliği’ne defnedilecek. Temmuz 2016’da polis memuru olarak göreve başlayan Süleyman Sorkut’un ağabeyi Yunus Ferhat Sorkut’un ise Didim Cumhuriyet Savcısı olduğu öğrenildi.

Vodafone Arena Stadı’nın yakınlarında düzenlenen bombalı saldırıda yaralanan Çevik Kuvvet Polisi Okan Doğan, dün akşam İstanbul’da tedavi gördüğü hastanede şehit oldu. Şehit Polis’in Malatya‘nın Battalgazi İlçesi Selçuklu Mahallesi’ndeki baba ocağına acı haber ulaştı. Acı haberi alan şehidin yakınları gözyaşlarına boğuldu. Şehidin yakınları babaevine dev bir Türk Bayrağı astı. Mahallede bulunanlar da evlerine bayraklar astı. Malatya‘nın Yazın İlçesi nüfusuna kayıtlı, 2 yıldır polis olarak görev yaptığı, bekâr olduğu öğrenilen ve ailesinin 4 çocuğunun en küçüğü olan şehit Okan Doğan’ın babası Yusuf ve Nadriye Doğan oğullarının şehit düştüğünün haberini aldıktan sonra bu sabah İstanbul’a gittiği belirtildi. Çevik kuvvet polisi Okan Doğan’ın cenazesinin yarın Malatya‘da ikindi namazı ardından toprağa verilecek.

****************************

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİN İSİMLERİ

İlhan Varank, Ahmet Kocabey, Emrah Sağır, Mehmet Şefik Şefkatlioğlu, Türkmen Tekin, Hüseyin Kısa, Muhammed Ali Aksu, Mahir Ayabak, Zekeriya Bitmez, Ümit Yolcu, Akın Sertçelik, Erol Olçok, Abdullah Tayyip Olçok, Mete Sertbaş, Tahsin Gerekli, Muhammet Ambar, Çetin Can, Askeri Çoban, Samit Uslu, Burhan Öner, Fatih Satır, Yalçın Aran, Şeyhmus Demir, İsmail Kefal, Mustafa Kaymakçı, Onur Kılıç, Osman Yılmaz, Recep Büyük, Mehmet Yılmaz, Gökhan Esen, Mehmet Ali Kılıç, Kemal Ekşi, Halil Kantarcı, İbrahim Yılmaz, Murat Kocatürk, Erkan Pala, Onur Ensar Ayanoğlu, Muhammed Fazlı Demir, Murat Demirci, Muharrem Kerem Yıldız, Halil İbrahim Yıldırım, Şuayip Seferoğlu, Kader Sivri, Servet Asmaz, Cemal Demir, Adil Büyükcengiz, Mustafa Direkli, Recep Gündüz, Ayşe Aykaç, Vedat Barcegci, Burak Cantürk, Fahrettin Yavuz, Erdem Diker, Metin Arslan, Murat Akdemir, Murat Naiboğlu, Mahmut Coşkunsu, Şirin Diril, Batuhan Ergin, Mustafa Cambaz, Erkan Yiğit, Sedat Kaplan, Ahmet Özsoy, Ali Anar, Ali İhsan Lezgi, Ali Karslı, Ali Mehmet Ürel, Edip Zengin, Emrah Sapa, Fazıl Gürs, Fuat Bozkurt, Hakan Gülşen, Hakan Ünver, Hasan Yılmaz, Hüseyin Güntekin, İbrahim Ateş, Lokman Biçinci, Lütfü Gülşen, Mehmet Gülşen, Mustafa Avcu, Mustafa Özgür Kabasakal (Şahbaz), Mustafa Yaman, Muzaffer Aydoğdu, Yılmaz Ercan, Ömer Takdemir, Ömer Can Açıkgöz, Ramazan Konuş, Samet Cantürk, Serhat Önder, Uhud Işık, Ümit Çoban, Ümit Güder, Yasin Naci Ağaroğlu, Yasin Yılmaz, Yusuf Elitaş, Barış Efe, Yunus Emre, Mehmet Güder, Murat Mertel, Hasan Kaya.

 

 

****************************

 

7 Temmuz-14 Eylül 2015

Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri

Türkiye’nin barış ve huzurunu bozmaya yönelik eylemler gerçekleştiren terör örgütleri PKK, DHKP/C ve DAEŞ’in son 70 gündeki hain saldırılarında 118 güvenlik görevlisi şehit edildi; yurdun dört bir yanındaki şehit ailelerinin evlerinde Türkçe ve Kürtçe ağıtlar yakıldı.Son 70 gündeki (7 Temmuz-14 Eylül) hain saldırılarda, Malazgirt Jandarma Komutanı Binbaşı Arslan Kulaksız, Dağlıca Tabur Komutanı Kurmay Yarbay İlker Çelikcan ve İstanbul Emniyet Müdürlüğü Bomba İmha ve İnceleme Şube Müdürü Beyazıt Çeken’in de aralarında bulunduğu 118 güvenlik görevlisi (asker, polis ve korucu) şehit oldu.Yurdun dört bir yanında ocaklara ateş düşerken, şehit ailelerinin evlerinden Türkçe ve Kürtçe ağıtlar yükseldi; diller farklı olsa da yakılan ağıtlar ve acı hep aynıydı.Son 70 gündeki kahraman şehitlerimizTerör örgütleri PKK, DHKP/C ve DAEŞ’in saldırıları sonucu son 70 günde (7 Temmuz-14 Eylül) şehit düşen güvenlik güçlerinin isimleri şöyle:

1 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Polis memuru Mehmet Hüseyin Balta / Diyarbakır – Çınar

2 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
 
Polis memuru Yakup Mete / Mardin – Nusaybin

3 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Jandarma Er Mansur Cengiz / Siirt – Şirvan

4 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Jandarma Er Mehmet Halil Barkın / Şırnak – Silopi

5 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
 
Komiser yardımcısı Burhan Gatfar / Elazığ – Baskil

6 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Polis memuru Bünyamin Torğut / Elazığ – Baskil

7 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Polis memuru Resul Kayaoğlu / Elazığ – Kovancılar

8 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
 
Astsubay Çavuş Cemre Salih Gözen / Mersin – Tarsus

9 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Polis memuru Serdar Kazar / Adana – Yüreğir

10 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
 
Uzman Onbaşı Muhammet Oruç / Adana

11 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Uzman Çavuş Ferdi Gerekli / Adana – Ceyhan

12 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Polis memuru Mehmet Akif Hatunoğlu / Adana

13 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Polis memuru Murat Savaş Kale / Adana

14 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Polis memuru Mustafa Turanlı / Adana

15 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Polis memuru İbrahim Derindere / Adana

16 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Polis memuru Yalçın Palıt / Adana

17 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Polis memuru Kadir Özkara / Adana

18 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Polis memuru Fatih Kılbey / Hatay

19 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Uzman Çavuş Ali Gökçe / Osmaniye – Düziçi

20 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
 
Uzman Çavuş Mehmet Acar / Osmaniye – Kadirli

21 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Özel Harekat Polisi Şahin Polat Aydın / Ankara – Güdül

22 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Uzman Çavuş Fatih Gökşen / Osmaniye – Düziçi

23 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Jandarma Astsubay Muhammed Gürlek / Osmaniye – Kadirli

24 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Yüzbaşı Ali Alkan / Osmaniye

25 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Uzman Çavuş Harun Saltalı / Osmaniye

26 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Jandarma Er Aldulhalit Aras / Van – Tuşba

27 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Polis memuru Haluk Varlı / Van – Gürpınar

28 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Piyade Uzman Çavuş Tayfur Hançer / Ardahan – Göle

29 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Polis memuru Olgun Kurbanoğlu / Kars

30 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
 
Jandarma Astsubay Üstçavuş Metin Aydemir / Erzurum – Palandöken

31 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Jandarma Er Recep Beycur / Erzurum – Karaçoban

32 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Piyade Er Batıkan Avcı / Erzurum – Narman

33 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Geçici köy korucusu Yakup Aktürk / Erzurum – Şenkaya

34 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Polis memuru Abdullah Ümit Sercan / Antalya – Alanya

35 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Emniyet Amiri İbrahim Halil Aksoy / Antalya – Alanya

36 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Komando er Barış Akkabak / Antalya – Serik

37 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Sözleşmeli Er Uğur Yıldız / Antalya – Manavgat

38 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Uzman Çavuş Hakan Aktürk / Burdur

39 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Sözleşmeli er Adnan Ergen / Muğla – Seydikemer

40 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
 
Astsubay Mehmet Yalçın Nane / Gaziantep

41 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Piyade Teğmen İbrahim Tanrıverdi / Malatya

42 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Piyade Onbaşı Barış Aybek / Malatya

43 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Uzman Çavuş İbrahim Taş / Şanlıurfa

44 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Piyade Er Yusuf Beylem / Şanlıurfa

45 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Jandarma Er Medet Mat / Adıyaman

46 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Jandarma Er Ömer Erüstün / Kahramanmaraş

47 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Uzman Çavuş Ahmet Bıçakçı / Kahramanmaraş

48 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Başkomiser Mehmet Parlak / Kahramanmaraş

49 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Uzman Çavuş Ökkeş Korkmaz / Kahramanmaraş

50 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
 
Piyade Uzman Çavuş Tolga Artuğ / Manisa – Turgutlu

51 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Uzman Onbaşı Özgür Yatakdere / Manisa – Salihli

52 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Uzman Çavuş Haşim Dirik / Manisa – Sarıgöl

53 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Polis memuru Mehmet Uyar / Manisa – Salihli

54 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Jandarma Başçavuş İsmail Yavuz / Manisa – Salihli

55 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Piyade Er Doğan Acar / Denizli – Pamukkale

56 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Piyade Er Ömer Kaan Kandemir / Denizli – Çivril

57 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Polis Memuru Ahmet Gılıç / İzmir – Bergama

58 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Bomba İnceleme ve İmha Şube Müdürü Beyazıt Çeken / Konya

59 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Jandarma Uzman Çavuş Veli Ateş / Konya

60 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
 
Astsubay Üstçavuş Durmuş Taştiken / Konya

61 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Jandarma Uzman Onbaşı Mustafa Özata / Konya

62 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Polis memuru Ahmet Akalın / Konya

63 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Sözleşmeli Piyade Er Resul Coşkun / Konya

64 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Topçu Uzman Çavuş Tuğrul Köseoğlu / Konya

65 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Piyade Er Muharrem Öksüz / Konya

66 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Uzman Erbaş Musa Saydam / Kırıkkale

67 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Nurettin Öztürk / Kırıkkale

68 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Polis memuru Bekir Serhat Kaya / Kırıkkale

69 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Polis memuru Nebi Gündoğan / Kırıkkale

70 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
 
Polis memuru Yılmaz Dikmen / Kırıkkale

71 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Polis memuru Muhammet Fatih Sivri / Kırıkkale

72 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Polis memuru Adem Cankurtaran / Yozgat

73 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Polis memuru Savaş Akyol / Yozgat

74 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Jandarma Uzman Çavuş Mehmet Koçak / Yozgat

75 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Jandarma Uzman Onbaşı Müsellim Ünal / Kayseri

76 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Özel Harekat Polisi Muzaffer Can Ersoy / Kayseri

77 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Jandarma Komando Uzman Çavuş Latif Adıgüzel / Nevşehir

78 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Polis memuru Ali Rıza Güneş / Nevşehir

79 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Polis memuru Feyyaz Yumuşak / Kırşehir

80 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
 
Uzman Onbaşı Mehmet Kara / Kırşehir

81 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Polis memuru Muhammed Onur Demir / Sivas

82 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Polis memuru Okan Acar / Niğde

83 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Jandarma Uzman Çavuş Yasin Gencer / Tokat – Turhal

84 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Jandarma Teğmen Hubeyib Turan / Tokat

85 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Astsubay Kenan Ceylan / Tokat – Zile

86 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Polis memuru Burak Zor / Samsun

87 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Polis memuru İlker Narin / Kastamonu – Taşköprü

88 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Polis memuru Mustafa Yahya Mertcan / Çankırı – Eldivan

89 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Jandarma Binbaşı Arslan Kulaksız / Amasya – Merzifon

90 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
 
Polis memuru Salih Hüseyin Parça / Artvin/Yusufeli

91 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Jandarma er Bahadır Aydın / Bursa – Osmangazi

92 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Polis memuru Tanju Sakarya / Ankara

93 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Astsubay Çavuş Deniz Göçkün / Balıkesir – Karesi

94 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Piyade Onbaşı Hamza Yıldırım / Ankara – Bala

95 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Jandarma Er Abdulkadir Pektaş / İzmir

96 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Piyade Sözleşmeli Onbaşı Fatih Duru / Çanakkale – Ezine

97 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Piyade Sözleşmeli Onbaşı Fatih Duru / Çanakkale – Ezine

98 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Komiser Ahmet Çamur / Trabzon – Çaykara

99 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Jandarma Er Emre Kaan Arlı / Kocaeli

100 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
 
Piyade Er Cihan Aksarı / Düzce

101 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Polis memuru Yaşar Doğançay / Bolu

102 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Uzman Çavuş Ziya Sarpkaya / Bolu

103 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Polis memuru Yusuf Yelkenci / Zonguldak

104 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Polis memuru Tansu Aydın / Zonguldak

105 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Polis memuru Ercan Hırçın / Karabük

106 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Piyade Üstçavuş Okan Taşan / Ankara – Pursaklar

107 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Polis memuru Ali Koç / Ankara – Haymana

108 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Polis memuru Aydın Nazillioğlu / Balıkesir – Altıeylül

109 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Polis memuru İsa İpek / Adana – Ceyhan

110 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
 
Uzman Çavuş Barış Akın / Ankara – Nallıhan

111/119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Astsubay Çavuş Mustafa Özdemir / Bilecik – Bozüyük (Eskişehir’de toprağa verildi)

112 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Yarbay İlker Çelikcan / Erzurum – Olur (Bursa’da toprağa verildi)

113 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Polis memuru Fehmi Şahin / Aydın – Nazilli (Ankara’da toprağa verildi)

114 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Jandarma Komando Uzman Çavuş Muhammet Tufan / Afyonkarahisar – Emirdağ (Eskişehir Çifteler’de toprağa verildi)

115 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Piyade Er Gökhan Çakır / Muş – Bulanık (İzmir Aliağa’da toprağa verildi)

116 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Polis memuru Ali Öztürk / Diyarbakır

117 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri
Polis memuru Şahin Altmış / Malatya

118 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri

Polis memuru Soner Yıldırım / Trabzon

119 /119 Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri